digIK
Het voordeel van digitale signaturen.
Elke mens blijft de beschikking houden over zijn volmaakte zelf of blauwdruk in zijn DNA, zijn digitale IK of signatuur. Een blauwdruk is een frequentie, net zoals elke lichaamscel en elk orgaan zijn unieke frequentie dragen.
Door angsten, persoonlijk en familie karma raakt jouw originele blauwdruk of gezonde levensfrequentie verstoord.
Voordelen van digIK
DigIK bestaat uit specifieke frequenties: ofwel uniek op jouw maat via een uitmeting (op afstand) of enkel gericht op 1 ziekte/symptoom.
Omdat we hier met frequenties werken, wordt de toepassing asap door je hele lichaam opgenomen, tot in de kleinste nano-deeltjes. Dat komt omdat je lichaam voor 85% uit lichaamsappen bestaat en het is geweten dat vocht, een ideale geleider is.
Zowel met de ISA afstandshealing als met de digIK, krijgen al je systemen terug een healend bad met de 734HZ, omdat dit de frequentie is waarop je lichaam helemaal in bron modus komt en van waaruit healing en hoger bewustzijn bereikbaar is.
Lees meer over digIK
Lees meer over de ISA healing op afstand
Het flesje (50ml) met jouw op maat gesneden remedie kost 25€, het flesje van 100 ml kost 40€ + portkosten,
[wpdevart_forms id=”2″ ]